FAQ

Nie mamy do nich dostępu, jedynie Ty je widzisz. Nie zmieni się to także w przyszłości, gdy Twoje dane będą rejestrowane, a Ty będziesz mieć do nich dostęp. Informacje związane z Twoimi uzgodnieniami będą mogły być konsultowane wyłącznie przez Ciebie. Odpowiedzi naszych użytkowników nie są w żaden sposób przeglądane ani przetwarzane, podobnie jak przypisane do ich profili panele.

W zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia na temat uzgodnień, odpowiedź możesz uzyskać nawet w ciągu 5 minut! W przypadku nieznajomości zagadnień związanych z MDR, jesteś w stanie kompleksowo przeanalizować swoją sytuację w niewiele dłuższym  czasie – maksymalnie 20 minut dla obejścia najdłuższej ścieżki przez sztuczną inteligencję).

Pytania zamknięte zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mógł szybko przez nie przejść również użytkownik, który nie posiada wiedzy merytorycznej związanej z tematami prawniczymi.

W przypadku  braku wiedzy, doświadczenia lub nasunięcia się wątpliwości, narzędzie pomoże wyjaśnić niektóre skomplikowane aspekty, zadając dodatkowe pytania.

Możesz zatem korzystać z narzędzia i otrzymać kompleksowy audyt, nie posiadając wiedzy merytorycznej, wiedzy o podatkach czy nowych przepisach wprowadzonych w zakresie raportowania schematów podatkowych!

Do jednego dostępu przypisane jest jedno IP, co oznacza, że w danej chwili na to samo konto użytkownika może się logować jedna osoba.

Zawsze można wykupić większą liczbę dostępów, dzięki czemu z narzędzia może korzystać więcej osób w tym samym czasie. Co więcej, wykupując dodatkowe dostępy, otrzymasz rabat!

Close Menu